SZKOLENIA DLA FRYZJERÓW

SZKOLENIA ODWOŁANE Z POWODU KORONA WIRUSA

Colouring Programs

Najlepsi koloryści prowadzą szkolenia poświęcone technikom pracy, trendom czy nowym produktom koloryzującym, dla kursantów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania.

Cutting Programs

To kompleksowe szkolenia ze strzyżeń, uwzględniające także takie aspekty pracy fryzjera, jak anatomia czaszki, typy klientek, rysunek czy słownictwo branżowe

Fashion Programs

Szkolenia powstałe w kooperacji z branżą modową nawiązują do nowych trendów, a obejmują takie zagadnienia jak praca przy eventach, filmach lub sesjach zdjęciowych.

Finishing Programs

Szkolenia z modelowania ukazujące istotę wykończenia fryzury, jako sposobu na zaakcentowanie efektów wcześniejszego cięcia i koloryzacji.

Retail Programs

Jak zwiększyć przychody salonu? Podczas szkoleń specjaliści dzielą się sprawdzonymi sposobami na odsprzedaż kosmetyków w salonach fryzjerskich.

Simply Zen Programs

Wprowadzenie do oferty usług trychologicznych nie jest trudne ani przesadnie kosztowne, może za to wydatnie rozszerzyć wachlarz usług świadczonych przez salon fryzjerski.

Speciality Programs

Specjalne szkolenia dostosowanie do indywidualnych oczekiwań odbiorców. Nic, co związane z fryzjerstwem, nie jest nam obce.

Chcesz wiedzieć więcej o edukacyjnej ofercie Efect?
Zadzwoń: +48 510-516-998 lub napisz: biuro@efect.net.pl