Wstęp

Poszanowanie prywatności użytkowników ma dla nas ogromne znaczenie.

W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego sklepu internetowego Efect Sklep Fryzjerski.

Gromadzenie danych osobowych użytkowników i Klientów

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Efect Jarosław Mastalerczuk, Al. Armii Krajowej 40, 05-200 Wołomin, NIP 7621167496.

W czasie korzystania z sklepu internetowego Efect Sklep Fryzjerski możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza kontaktowego lub formularza zamówień przy zawarciu umowy kupna-sprzedaży.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do celów kontaktowych oraz realizacji zamówienia. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych

Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz zakupu i założył konto w serwisie zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku

Jako właściciel sklepu Efect Sklep Fryzjerski nie przekazuję, nie sprzedaję i nie użyczam zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, z wyjątkiem firm Poczty Polskiej i Kurierskiej DPD do realizacji zamówienia.

Pytania

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących polityki prywatności sklepu prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@efect.net.pl