Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pianka TEXTURIZING&VOLUMIZING-zwiększająca Objętość 200ml

77,00 

Pianka Texturizing&Volumizing maksymalna objętość, wymiar i kształt. Nadaje fryzurze elastyczność i zapewnia maksymalne utrwalenie z jednoczesną odpornością na wilgoć. Produkt zawiera ekstrakt z guarany, którego unikalne cechy pomagają odświeżyć, nawilżyć i wzmocnić włosy i skórę głowy przy każdej aplikacji. Środki kondycjonujące ułatwiają rozczesywanie, bez jednoczesnego obciążania włosów. Utrwalające i wygładzające polimery tworzą efekt filmu wokół włosa, utrzymując długotrwałe efekty stylizacji. Proteiny pszenicy wzmacniają łuskę włosa. Aloe Vera działa odżywczo i kojąco na włosy. Witamina E jest antyoksydantem. Do użycia przy modelowaniu szczotką lub palcami.
Sposób użycia:
przed użyciem wstrząsnąć. Nakładać na czyste, wilgotne włosy przed rozpoczęciem stylizacji lub użyć na suche włosy do poprawienia kształtu fryzury.

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Mousse- pianka do stylizacji-bardzo mocno utrwalająca 500 ml.

31,90 

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Mousse– pianka do stylizacji włosów zapewnia bardzo mocne utrwalanie, nie pozbawiając  ich witalności , nawilża i chroni włosy podkreślając ich naturalny połysk. bez efektu obciążenia. Na bardzo długo utrwala fryzurę , dodaje jej objętości i sprężystości,łatwo się wyczesuje.

Sposób użycia -Dobrze wstrząsnąć przed użyciem, trzymać pojemnik odwrócony dnem do góry przy dozowaniu produktu. Nałożyć na dłoń i rozprowadzić równomiernie na czystych, wilgotnych włosach.Przystąpić do stylizacji