Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Eco Hairspray-Lakier ekologiczny 225ml

68,00 

Eco Hirspray  zapewnia utrzymanie efektu stylizacji na dłużej. Nadaje włosom elastyczność, siłę i objętość. Produkt zawiera ekstrakt z guarany, którego unikalne cechy pomagają odświeżyć, nawilżyć i wzmocnić włosy i skórę głowy przy każdej aplikacji. Filtry słoneczne chronią przed promieniami słonecznymi.
Sposób użycia:
Spryskać włosy z odległości 20-30 cm.

Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml -bardzo mocno utrwalający.

32,90 

Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml –  profesjonalny lakier  do stylizacji włosów umożliwiający wyjątkowo silne i długotrwałe utrwalenie fryzury. Jego działanie opiera się na wysokiej jakości aktywnych składnikach z mikrocząsteczkami, które perfekcyjnie stylizują fryzurę bez efektu obciążania . Nadaje fryzurze  naturalnego blasku, przy czym pasma się nie sklejają  i są łatwe do rozczesania. Dzięki temu pozwala na restylizację fryzury .Lakier błyskawicznie schnie , nie pozostawia białych śladów na powierzchni włosów i łatwo się wyczesuje.

Sposób użycia ;Rozpylać  bezpośrednio na suche włosy z odległości około 25-30 cm.

Lakier Volumizing Hairspray 400ml

57,00 

Volumizer Hairspray  zapewnia utrzymanie efektu stylizacji na dłużej. Nadaje włosom elastyczność, siłę i objętość. Produkt zawiera ekstrakt z guarany, którego unikalne cechy pomagają odświeżyć, nawilżyć i wzmocnić włosy i skórę głowy przy każdej aplikacji. Filtry słoneczne chronią przed promieniami słonecznymi.
Sposób użycia:
Spryskać włosy z odległości 20-30 cm.